Szkoła Demokracji 2018/2019 - podsumowanie

W roku szkolnym 2018/19 w programie Szkoła Demokracji wzięło udział ponad 70 szkół z całej Polski, z których 50 zrealizowało 5 wyzwań i otrzymało certyfikaty!

Serdecznie gratulujemy wszystkim szkołom biorącym udział w programie - również tym, którym udało się zrealizować mniejszą liczbę wyzwań niż wymagana do otrzymania certyfikatu. Każde wyzwanie to krok w stronę szkoły bardziej otwartej i umacniającej poczucie wpływu uczniów i uczennic na to, co w niej się dzieje. 

Poniżej można zobaczyć listę wszystkich tegorocznych szkół, które otrzymały certyfikat:

 

Szkoły Demokracji 2019
Nazwa szkoły Miejscowość
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Mistrzostwa Sportowego Odrzywół
Zespół Placówek Oświatowych - Szkoła Podstawowa w Kozubowie Kozubów
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Odnowiciela w Pobiedziskach Pobiedziska
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a Warszawawa
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Szczecińskich Olimpijczyków w Szczecinie Szczecin
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Janusza Kusociskiego w Sokołowie Podlaskim Sokołów Podlaski
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Katowicach - Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Lompy Katowice
Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II we Wrocławiu Wrocław
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 Gdańsk
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wiktorówku Wiktorówko
Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka Gostyń
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych - Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Dąbrowie Dąbrowa
Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Żaganiu Żagań
Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach Katowice
Kolumbus Prywatna Szkoła Podstawowa Błonie
Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim Dobrzeń Wielki
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Konopiskach Konopiska
Zespół Szkół w Opatowie - Szkoła Podstawowa Opatów
XXXIX Liceum Ogólnokształcące im. Lotnictwa Polskiego Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Radlinie Radlin
Szkoła Podstawowa nr 109 w Łodzi Łódź
Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich Warszawa
Szkoła Podstawowa im. Marii Kilar w Kleszczynie Kleszczyna
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II Rybnik
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mrokowie Mroków
Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk
Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. Louisa Braille'a w Bydgoszczy Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa nr 2 Sokołów Podlaski
Zespół Szkół Publicznych w Szewnie Szewna
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 im. Artura Oppmana Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 5 Zgierz
Szkoła Podstawowa CET w Kowalach Kowale
Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada - Zespół Szkół w Żółwinie Żółwin
Szkoła Podstawowa nr 67 im. Jacka Kuronia z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi Poznań
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Olszewie Olszewo
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego Chęciny
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Giedlarowej Giedlarowa
Zespół Szkół Nr 8 im. Stanisława Staszica Szczecin
Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie III Liceum Ogólnokształcące Pszczyna
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola w Stawiszynie Strawiszyn
Szkoła Podstawowa nr 4 Międzyrzecz
Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Budkowicach Stare Budkowice
Publiczna Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Suchowoli Suchowola
Szkoła Podsatwowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Trzebiatowie Trzebiatów
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863r. Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 29 im Jana Liszewskiego Olsztyn
Zespół Szkół w Radliczycach Radliczyce
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mieszka I Ostrów Wielkopolski
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Puszczykowie Puszczykowo

 

Dziękujemy opiekunom Zespołów i Zespołom za włożoną pracę - to Wasz sukces! Jeszcze raz gratulujemy szkołom, które zdobyły certyfikat!