Nagranie z webinaru "Włącz potencjał"

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinaru "Włącz potencjał- jak wspierać dzieci w wyborze ścieżki edukacyjnej i zawodowej".

Podczas nagrania webinaru dowiesz się, w jaki sposób możesz wspierać rozwój swojego dziecka, a w szczególności jego potencjał i kompetencje. Omówione zostały pozytywne strony aktywności (np. społecznych, szkolnych) podejmowanych przez młodzież, a także ich wpływ na kształtowanie się ścieżki edukacyjnej i zawodowej młodego człowieka. Prowadzący zachęcili rodziców do zastanowienia się, w jaki sposób przy wykorzystaniu dostępnych możliwości (np. programów edukacyjnych) i własnych zasobów, będą mogli pomóc swojemu dziecku w wyborze drogi zawodowej. Materiał skierowany do rodziców oraz wszystkich zainteresowanych tematem. Wydarzenie realizowane w ramach projektu “Pozarządownik szkolny 2.0” Projekt finansowany przez m.st. Warszawa.

Prelegenci:
Marta Kaźmierczak - filolog, coach ACC ICF, trener biznesu i edukacji, mentor, wykładowca akademicki Uniwersytetu SWPS w Warszawie, doradca zawodowy. Aktywnie wspiera młodzież, klientów indywidualnych i partnerów biznesowych w osiąganiu celów. Prowadzi indywidualne sesje coachingowe, coaching grupowy, job-training oraz wykłady motywacyjne. Zwolenniczka komunikacji werbalnej, pasjonatka kreatywnych rozwiązań, niepoprawna optymistka. Właścicielka firmy szkoleniowej Cel coaching & szkolenia.

Mateusz Konieczny – socjolog, edukator, trener umiejętności społecznych, doradca zawodowy. Od ponad 10 lat wspiera uczniów, rodziców i nauczycieli, przygotowuje młodzież do realizacji indywidualnych i zespołowych przedsięwzięć. Ukończył Uniwersytet Warszawski. Studiował na Freie Universität w Berlinie. Obecnie doktorant w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW. Założyciel Manufaktury Przyszłości – organizacji wspierającej młodych ludzi w kształtowaniu ścieżki edukacyjnej i zawodowej. Laureat konkursu dla animatorów społecznych im. Heleny Radlińskiej.