INAUGURACJA SZKOŁY DEMOKRACJI II TURA 28.10.2020 - PODZIAŁ GRUP NA WARSZTATY

Podział grup warsztatowych na Inaugurację Szkoły Demokracji

II tura - 28.10.2020

Zobacz, w której grupie warsztatowej jest Twoja szkoła!

 

Grupa 1 - Nina Woderska

 
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Białej Nyskiej Biała Nyska
Szkoła Podstawowa im. kpt. Władysława Wysockiego w Biesiekierzu Biesiekierz
Szkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w Węgiersku Golub-Dobrzyń
Szkoła Podstawowa w Kozielicach im. Osadników Ziem Zachodnich Kozielice
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis Łąki
Szkoła Podstawowa nr 355 im. Jana Wedla Warszawa
MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY RADZIONKÓW
Szkoła Podstawowa nr 36 Bytom

 

 

Grupa 2 - Damian Dec

Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego Chodzież, Rataje
Szkoła Podstawowa nr 5 Bytom
Szkola Podstawowa ne 1 im. Olofa Palmego Józefów
Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Kucharach Kościelnych Kuchary Kościelne
Publiczna Szkoła Podstawowa nr. 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu Szydłowiec
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja Warszawa
Zespół Szkół nr 29 im. Leona Barciszewskiego Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie Wasilków

 

Grupa 3 - Mateusz Konieczny

 
Technikum Organizacji i Zarządzania w Zespole Szkół nr 8 w Szczecinie Szczecin
XIV Liceum Ogólnokształcące  w Gdańsku Gdańsk
II Liceum im. Ks. J. Twardowskiego w Oleśnicy Oleśnica
Licum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie Radzymin
POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ W REDZIE REDA
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE TE VIZJA Warszawa

 

 

Grupa 4 - Anna Górka

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefanii Sempołowskiej Tuszyn
Zespół Szkół Ogólnokształcących i. A. Mickiewicza Kluczbork
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im Stefana Żeromskiego Lębork
Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej Łęczna
Liceum Ogólnokształcące NR I im Jana III Sobieskiego w Oławie Oława

Szkoła Podstawowa nr 82 w Warszawie

Warszawa
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 IM.EMILII PLATER GDAŃSK

 

Grupa 5 - Janusz Żmijski

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku Słupsk
Szkoła Podstawowa Nr 5 Lidzbark Warmińśki
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 Gdańsk
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Niepołomicach Niepołomice
Szkoła Podstawowa nr 41 Wałbrzych
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Żarnowcu Żarnowiec
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863r Warszawa

 

Grupa 6 - Iwona Aleksandrowicz

Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Grojcu Grojec
Szkoła Podstawowa nr 17 im. prof. Jana Karskiego Ruda Śląska
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu Stary Sącz
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 20 Wrocław
Szkołą Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zamieniu Zamienie
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Maksymiliana Jackowskiego Słupca
Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja Oddział Ochota Warszawa

 

Grupa 7 - Stanisław Niemojewski

Szkoła Podstawowa nr 4 im. H. Sienkiewicza Grajewo
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Juliusza Słowackiego w Katowicach Katowice
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa w Łomiankach Łomianki
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II Sztum
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Artura Gadzińskiego w Zdzieszowicach Zdzieszowice
Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego Warszawa
IX Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kolbergera Gdańsk